Producenci
Acer Projektor Aopen QF12 FHD/5000AL/1000:1/1.3kg
Opis
Dane techniczne
| Model | Aopen QF12 |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | LED |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 5000 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obiektyw | F/2.9 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,30:1 |
| Minimalna przekątna obrazu | 35 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 155 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.08 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 4.49 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Trwałość źródła światła | 50000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Pobór mocy | 65 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Złoty |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 92 x 232 x 168 mm |
| Waga | 1.3 kg |