Producenci
Acer Projektor Apex L812 Laser 4K2K UHD/4000AL/2MLN:1
Opis
Apex L812
Rozdzielczość UHD 4K
Zanurz się w zupełnie nowym świecie i podziwiaj obrazy o niesamowitej szczegółowości z wiernie odwzorowanymi kolorami. Przy projekcjach UHD 4K sceneria jest budowana za pomocą aż 8,3 miliona pikseli, co przekłada się na cztery razy większą rozdzielczość niż wariant Full HD.
Projekcja z wyjątkowo małej odległości
Ten ultrakrótkoogniskowy projektor pozwala wyświetlać oszałamiające obrazy o przekątnej do 120 cali z odległości zaledwie 30 centymetrów od ekranu.
Inteligentny projektor
Inteligentny projektor pozwala cieszyć się ulubionymi multimediami z platform do strumieniowego odtwarzania muzyki i filmów, takich jak YouTube lub Netflix.
Tryb piłkarski
Zbierz znajomych i wspólnie przeżywajcie niesamowite wydarzenia sportowe wyświetlane na ogromnym ekranie. W trybie piłkarskim wszystkie kolory zostają wzmocnione, by akcja prezentowała się jeszcze lepiej.
Obsługa HDR10
Bardziej realistyczny i naturalny obraz jest efektem zwiększenia współczynnika kontrastu i palety kolorów oraz zastosowania trybu HDR10. HDR (High Dynamic Range) to technologia wyświetlania, która zapewnia większy poziom kontrastu czerni i bieli dzięki zastosowaniu mapowania i dekodowania scalar chip. Realistyczna rekreacja obrazu przekłada się na poczucie głębszego realizmu podczas oglądania.
Jasność 4000 lumenów
Krystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4000 lumenów nawet z dużej odległości w świetle dziennym oraz w średnich i dużych pomieszczeniach.
Rozdzielczość 1080p przy częstotliwości odświeżania 240Hz
Dzięki rozdzielczości FHD 1080p o imponującej częstotliwości odświeżania 240Hz zapewniającej niezwykle płynny obraz dostrzeżesz każdy szczegół dynamicznych wydarzeń sportowych, filmów i gier.
Acer TrueHarmony
Poznaj lepszą jakość dźwięku dzięki Acer TrueHarmony. Ciesz się bogatszym, bardziej realistycznym brzmieniem. Gdy ustawisz maksymalną głośność, nie będzie utraty jakości.
Dane techniczne
| Model | Apex L812 |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 4000 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 2 000 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,252:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 2,0x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 70 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.059 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.464 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Pobór mocy | 370 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 158 x 429 x 389 mm |
| Waga | 7.7 kg |