Producenci
Acer Projektor H6541BDK 3D DLP FHD/4000AL/10000:1/2.9kg
Opis
Dane techniczne
| Model | H6541BDK |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,50:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,66:1 |
| Zoom | 1,1x |
| Minimalna przekątna obrazu | 685.8 mm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 7.65 m |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 10 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 kHz |
| Trwałość źródła światła | 5000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Pobór mocy | 290 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 110,7 x 313 x 9,4 mm |
| Waga | 2.9 kg |