Producenci
Acer Projektor H6542BDK 3D DLP FHD/4000AL/10000:1/3.7kg
Opis
Dane techniczne
| Model | H6542BDK |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,50:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,65:1 |
| Zoom | Manualny |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 1,1x |
| Zoom | 2,0x |
| Minimalna przekątna obrazu | 27 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 10 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Pobór mocy | 290 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 322 x 225 x 91 mm |
| Waga | 2.6 kg |