Producenci
Acer Projektor H6815ATV DLP 4K 2K/4000AL/10000:1
Opis
Projektor H6815ATV DLP 4K 2K/4000AL/10000:1
Dane techniczne
| Model | H6815ATV |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,50:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,66:1 |
| Zoom | 2,0x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 135 kHz |
| Trwałość źródła światła | 5000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Pobór mocy | 310 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 113.7 x 313 x 240 mm |
| Waga | 3.1 kg |