Producenci
Acer Projektor H6815BD DLP 4K 4000/10000:1/2xHDMI/2.88kg
Opis
Pokaż filmy w ogromnej skali (do 762 cm) w miliardach kolorów i zadziwiającej wyrazistości. Dzięki projektorom Acer Home Series zostaw za sobą zwykłą rozrywkę, aby uzyskać prawdziwie niesamowite wrażenia kinowe.
Dane techniczne
| Model | H6815BD |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 1,1x |
| Minimalna przekątna obrazu | 685.8 mm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 7.62 m |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 10 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Pobór mocy | 245 W |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2.88 kg |