Producenci
Acer Projektor H6830BD DLP 4K 3800/10000:1/2xHDMI/4kg
Opis
Dane techniczne
| Model | H6830BD |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3800 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,27:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,46:1 |
| Zoom | Manualny |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 1,3x |
| Minimalna przekątna obrazu | 0.79 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 5000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Pobór mocy | 310 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 93,8 x 322 x 225 mm |
| Waga | 2.88 kg |
| Pozostałe parametry |
|