Producenci
Acer Projektor P1557Ki DLP FHD/4500AL/10000:1/2.9kg
Opis
Dane techniczne
| Model | P1557Ki |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4500 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 10 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,13:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,46:1 |
| Zoom | 2,0x |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Pobór mocy | 309 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 39,8 x 322 x 225 mm |
| Waga | 2.9 kg |