Producenci
Acer Projektor P5535 Full HD 4500lm/20000:1/RJ45/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | P5535 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,13:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,47:1 |
| Zoom | 1,3x |
| Minimalna przekątna obrazu | 31 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 7.5 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 3 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x MHL-HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RCA |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Pobór mocy | 290 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 315 x 214 x 103 mm |
| Waga | 2.73 kg |