Producenci
Acer Projektor S1286H DLP XGA/3500AL/20000:1/HDMI/krótkoogniskowy/2,7kg
Opis
S1286H
Projektory z serii Acer Education wyświetlają duże i ostre obrazy zarówno z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki temu nadają się one idealnie do wykorzystania w placówkach oświatowych i wszelkich małych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz na dużym ekranie, a opcje wzbogacania kolorów gwarantują żywe barwy.
Dane techniczne
| Model | S1286H |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Jasność | 3500 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Obiektyw | F/2.7 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,62:1 |
| Zoom | 2,0x |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 400 mm |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.8 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 5000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 6000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in/out |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Pobór mocy | 270 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 113.7 x 313 x 262.3 mm |
| Waga | 3.1 kg |