Producenci
Acer Projektor X138WHP 3D DLP WXGA/4000lm/20000:1/HDMI/2.8kg
Opis
Zawsze jaśniejsze projekcje dzięki projektorowi X138WHP. Ciesz się wyraźnym, jasnym obrazem, nawet w średnich, dobrze oświetlonych pokojach o jasności do 4000 lumenów. Ciesz się realistycznymi kolorami dzięki Acer LumiSense, ColorBoost3D i Color Safe II, a technologia Acer BlueLightShield chroni Twoje oczy.
Dane techniczne
| Model | X138WHP |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,54:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,72:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 1,1x |
| Minimalna przekątna obrazu | 685.8 mm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 7.62 m |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 10 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 15000 s |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Pobór mocy | 275 W |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2.8 kg |