Producenci
Adata DashDrive Durable HD650 2TB 2.5'' USB3.1 Niebieski
Opis
Dysk HD650 powraca w jeszcze bardziej mocniejszej i pojemniejszej wersji.
Jego gumowa, pochłaniająca wstrząsy obudowa i trójwarstwowa konstrukcja sprawiają, że dysk jest wyjątkowo trwały i posiada równocześnie ciekawy wygląd. Dysk jest oferowany w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Pojemność sięga do 4 TB, co stanowi przełom dla niezasilanych zewnętrznych dysków twardych! Dzięki prędkościom odczytu i zapisu danych zgodnych z technologią USB 3.1 oraz jakości wykonania ADATA, dysk HD650 umożliwia bezpieczne przechowywanie dużych ilości danych.
Dane techniczne
| Model | DashDrive Durable HD 650 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 26.7 mm |
| Szerokość | 98.5 mm |
| Głębokość | 126.8 mm |
| Waga | 390 g |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel USB 3.1 |
| Pozostałe parametry | - Powierzchnia odporna na zarysowania |