Producenci
Adata Dysk SSD LEGEND 900 Pro 1TB PCIe 4x4 7.4/6 GB/s M.2
Opis
Dysk SSD LEGEND 900 PRO PCIe Gen4 x4 M.2 2280
Lider w kreatywnym stylu! Dysk SSD LEGEND 900 PRO zapewnia twórcom zaawansowaną wydajność obliczeniową. Dzięki prędkościom sekwencyjnego odczytu/zapisu do 7400/6000 MB na sekundę i pojemności 1 TB, jest to doskonały pierwszy wybór przy rozszerzaniu pamięci konsoli PS5. Obsługuje najnowsze platformy Intel i AMD.
Dane techniczne
| Model | LEGEND 900 PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.43 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9.2 g |