Producenci
Adata Dysk SSD LEGEND 960 1TB PCIe 4x4 7.4/6 GB/s M2
Opis
Dysk SSD LEGEND 960 PCIe Gen4 x4 M.2 2280
Dzięki PCIe 4.0, sekwencyjnym prędkościom odczytu/zapisu 7400/6800 MB na sekundę, LEGENDA 960 pomoże Ci bezproblemowo tworzyć na najnowszych platformach Intel i AMD.
Dane techniczne
| Model | Legend 960 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 780 TB |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2000000 h |
| Prędkość odczytu | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 730 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 610 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.13 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 11 g |