Producenci
Adata Dysk SSD XPG GAMMIX S55 2TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2230
Opis
Dysk SSD XPG GAMMIX S55 PCIe Gen4x4 M.2 2230
GAMMIX S55 jest wyposażony w interfejs PCIe 4.0 zapewniający sekwencyjną prędkość odczytu i zapisu do 5000/3700 MB na sekundę oraz pojemność pamięci do 2 TB. Przyjmując format M.2 2230, GAMMIX S55 zapewnia wysokiej klasy pamięć masową dla małych systemów, urządzeń przenośnych i obsługuje najnowsze platformy Intel i AMD.
Dane techniczne
| Model | GAMMIX S55 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 450 TB |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3200 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.05 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Waga | 2.7 g |