Producenci
Adata Dysk SSD XPG GAMMIX S70 BLADE 8000GB PCIe 4x4 7.3/6.3MB/s
Opis
Dysk SSD XPG GAMMIX S70 BLADE PCIe Gen4x4 M.2 2280
Ciesz się wydajnością nowej generacji dzięki dyskowi SSD XPG GAMMIX S70 BLADE PCIe Gen4x4 M.2 2280. Wyposażony w najnowszy interfejs PCIe Gen4x4 i szereg innych funkcji, ten dysk SSD może osiągnąć niesamowitą prędkość odczytu/zapisu do 7400/6800MB na sekundę.
Dane techniczne
| Model | XPG GAMMIX S70 BLADE |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 5920 TB |
| Prędkość odczytu | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6300 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 750 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 750 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |