Producenci
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2
Opis
Dysk SSD XPG GAMMIX S60 BLADE PCIe Gen4 x4 M.2 2280
Czy bez absolutnej pewności można nazwać się asem? GAMMIX S60 zapewnia sekwencyjną wydajność odczytu/zapisu do 5000/4200MB/s. Jest w pełni kompatybilny z platformami Intel/AMD i stanowi doskonałe urządzenie rozszerzające dla konsoli PS5. Niesamowita wydajność, doskonała obudowa i uwielbiana przez graczy na całym świecie.
Dane techniczne
| Model | AGAMMIXS60-1T-CS |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 250 TB |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3200 MB/s |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 3.13 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 8 g |