Producenci
Adata Pamięć XPG SPECTRIX D35G DDR4 3600 DIMM 32GB 2x16 RGB
Opis
PAMIĘĆ SPECTRIX D35G DDR4 RGB
Skomponowany i dyskretny trójkątny kształt SPECTRIX D35G został zaprojektowany specjalnie dla graczy o wyjątkowej osobowości. SPECTRIX D35G może się poszczycić niskoprofilowym radiatorem, który idealnie pasuje do mniejszych obudów komputerów PC i pozwala uniknąć zakłóceń z chłodnicami procesorów typu tower. SPECTRIX D35G przeszedł rygorystyczne procedury selekcji i kontroli, przechodząc testy niezawodności i kompatybilności, dzięki czemu zapewnia mocny i trwały produkt, który uosabia najwyższą jakość! SPECTRIX D35G obsługuje oprogramowanie RGB głównych producentów płyt głównych, umożliwiając swobodne wyrażanie siebie poprzez RGB, jest kompatybilne z najnowszymi platformami AMD i obsługuje podkręcanie Intel XMP 2.0, zapewniając graczom doskonałą wydajność przetaktowywania.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL18 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Tak |
| Wymiary | 6,6 x 36 x 133,35 mm |