Producenci
Adata Pendrive DashDrive Value UV150 64GB USB 3.2 Gen1 Black
Opis
UV150
UV150 łączy klasyczny wygląd z ekonomiczną ceną, interfejsem SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 i atrakcyjną perłową obudową.Jego minimalistyczny i nowoczesny design czyni go modnym i praktycznym dodatkiem zarówno w mieście, jak i poza nim.
Pamięć flash USB UV150 zapewnia wygodę i szybkość najwyższej jakości dysków USB konsumentom dbającym o budżet.
Błyszcząca powierzchnia UV150 przyciągnie wzrok, a szerokie miejsce na smycz u podstawy napędu pozwala na użycie szerszej gamy pasków do noszenia, niż jest to często spotykane w dyskach flash USB.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 100 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58 x 18 x 10 mm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |