Producenci
Adata Pendrive DashDrive Value UV150 64GB USB 3.2 Gen1 Red
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 10 MB/s |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 58 x 18 x 10mm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |