Producenci
Adata Pendrive Elite UE800 128GB USB3.2-C Gen2
Opis
- Bezproblemowe przesyłanie plików dzięki USB 3.2 Gen2
- Do 1000 MB/s odczytu/zapisu
- Obsługa USB Type-C zapewniająca wysoką kompatybilność
- Otwór na smycz do mocowania do breloczków i toreb
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB Type C 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 1000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 550 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 73 x 21.3 x 8.9mm |
| Waga | 13 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |