Producenci
Adata Pendrive UR340 32GB USB3.2 Gen1 Czarny
Opis
- Elegancki i błyszczący korpus z czarnego niklu
- Wodoodporny i pyłoszczelny z konstrukcją COB
- Waży tylko 4g
- Szybki interfejs USB 3.2 Gen 1
- Bezproblemowa konstrukcja bez zatyczki
- Wygodny otwór do mocowania do breloczków i smyczy
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 100 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 34.8 x 12.25 x 4.6 mm |
| Waga | 4 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |