Producenci
Adata Pendrive UV220 32GB USB2.0 Czarno-niebieski
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 30 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 55 x 19.5 x 10.2 mm |
| Waga | 7.9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |