Producenci
Adata Pendrive UV240 32GB USB2.0 Black
Opis
Konstrukcja pamięci UV240 z klapką nie tylko zapobiega zgubieniu zatyczki, ale zapewnia także łatwe otwieranie kciukiem. Otwór na smycz zapewnia wygodę i umożliwia personalizację. Przymocuj pamięć UV240 do smyczy lub breloczka na klucze w celu łatwego przenoszenia lub przypnij coś, aby wyrazić siebie.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 30 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 54.6 x 19.2 x 8.3mm |
| Waga | 7 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |