Producenci
AeroCool Obudowa Streak RGB BLACK USB 3.0 Mid Tower
Opis
Obudowa typu mid tower ze stylową konstrukcją LED RGB na przednim panelu. W zestawie z pełnym akrylowym panelem bocznym, aby pokazać wnętrze twojego sprzętu. Ożyw swoją obudowę dzięki 18 trybom oświetlenia: 11 przepływowi RGB i 7 statycznym trybom kolorów. Dogodnie umieszczony przełącznik sterujący LED umożliwia dostosowanie efektów świetlnych do własnego stylu i nastroju.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Wentylator | 8 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 190.1 x 412.8 x 382.6mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |