Producenci
AeroCool Zasilacz Tacens Anima APB650 650W 80Plus Bronze
Opis
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Wymiary | 85 x 145 x 150 mm |
| Waga | 1.36 kg |