AeroCool Zasilacz Tacens Mars MPB550SI 550W 80Plus Bronze
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
185.90
Opis
Tacens Mars MPB550SI 550W
Zasilacz MPB550SI 550W ATX na nowo definiuje wydajność i efektywność dzięki konstrukcji Extreme Silence i zintegrowanej zaawansowanej technologii. Wyposażony w wentylator SI z miedzianym i aluminiowym rdzeniem oraz łożyska FDB z inteligentną kontrolą AI2-RPM, automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora za pomocą sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby osiągnąć idealną równowagę pomiędzy ciszą a chłodzeniem.
Wspierany 7-letnią gwarancją i wieloma systemami ochrony, MPB550SI oferuje całkowite bezpieczeństwo i maksymalną niezawodność. Dzięki certyfikatowi UE 80 Plus Bronze 230 V oraz technologiom DC-DC i SMD gwarantuje doskonałą efektywność energetyczną i wyjątkową trwałość.
Dane techniczne
Moc zasilacza 550 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. Floppy 0
Ilość złącz zas. SATA 4
Ilość złącz zas. PATA 0
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 1
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. 0
Ilość złącz zas. 12VHPWR 0
Ilość złącz USB 10P 0
Złącze zas. MB 24 pin
Zasilacz modularny Nie
Certyfikat 80+ 80 PLUS Bronze
Zabezpieczenia / filtry Przeciwzwarciowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Zabezpieczenia / filtry Przed zbyt niskim napięciem
Wymiary
85 x 145 x 150 mm