Producenci
Allocacoc Listwa zasilająca PowerBar 1,5m EU 9101/PB4SEU
Opis
PowerBar - Listwa zasilająca z czterema wejściami typu C.
- Dostarcza 4 dodatkowe wejścia na Twoje biurko
- Stojak mocujący pozwala umieścić listwę nad lub pod twoim biurkiem, tworząc źródło prądu specjalnie dla Ciebie w zasięgu ręki
- Przyjazne dla użytkownika nachylenie
- Kompaktowy i wąski design
- Najcieńsza i najbardziej płaska listwa zasilająca
Uchwyt mocujący
Listwy PowerBar dostarczane są wraz z uchwytem, dzięki któremu możemy przymocować je w dyskretny sposób, w zasięgu ręki, pod blatem stołu lub biurka.
Kompaktowy i elegancki design
Dzięki płaskiej konstrukcji, PowerBar to elegancki dodatek do każdego stanowiska pracy, umożliwiający podłączenie płaskich wtyczek w dyskretny sposób.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C | 4 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Hybryda (E/French/Schuko) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie | Element mocujący |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 18 x 3,5 x 2,7 cm |
| Waga | 230 g |
| Pozostałe parametry |
|