Producenci
Allocacoc Listwa zasilająca PowerCube Extended USB 3m 2404/FREUPC Szara
Opis
W zestawie PowerCube Extended i Extended USB dołączony jest system mocowania, który pozwala zainstalować urządzenie przeciwprzepięciowe w dogodnym dla siebie miejscu. Możliwość przymocowania PowerCube do ściany lub do powierzchni blatu,
pozwala uniknąć uciążliwego schylania się do gniazdek, które niejednokrotnie znajdują się w trudno dostępnych miejscach. PowerCube Extended umożliwia łączenie ze sobą kilku kostek.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | Hybryda (E/French/Schuko) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Akcesoria w zestawie | element mocujący |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 7,7 x 7,7 x 7,7 cm |
| Waga | 625 g |
| Pozostałe parametry |
|