Allview Telewizor 32 cale LED 32IPLAY6000-H
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
736.70
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32IPLAY6000-H
Panel D-LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 180 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Czas reakcji 8.5 ms
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV VIDAA
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • Prime Video
  • Youtube
  • VIDAA FREE
  • Disney Plus
System dźwięku
  • Stereo
  • Dolby Audio
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Cortex A53 Quad Core
Wbudowana pamięć RAM 1 GB
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x AV
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 W
Wysokość 434 mm
Wysokość z podstawą 483 mm
Szerokość 732 mm
Głębokość 81 mm
Głębokość z podstawą 180 mm