Producenci
Allview Telewizor 32 cale LED 32IPLAY6000-H
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32IPLAY6000-H |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 180 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Czas reakcji | 8.5 ms |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Cortex A53 Quad Core |
| Wbudowana pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Wysokość | 434 mm |
| Wysokość z podstawą | 483 mm |
| Szerokość | 732 mm |
| Głębokość | 81 mm |
| Głębokość z podstawą | 180 mm |
| Waga | 3.5 kg |