Allview Telewizor 43 cale LED 43IPLAY6000-F
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43IPLAY6000-F
Panel D-LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 230 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Czas reakcji 8 ms
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV VIDAA
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • Prime Video
  • Youtube
  • VIDAA FREE
  • Disney Plus
System dźwięku
  • Stereo
  • Dolby Audio
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Cortex A55 Quad Core
Wbudowana pamięć RAM 1 GB
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x AV
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 42 W
Wysokość 563 mm
Wysokość z podstawą 611 mm
Szerokość 970 mm
Głębokość 81 mm
Głębokość z podstawą 237 mm