Producenci
Allview Telewizor 43 cale LED 43IPLAY6000-F
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43IPLAY6000-F |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 230 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Cortex A55 Quad Core |
| Wbudowana pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 42 W |
| Wysokość | 563 mm |
| Wysokość z podstawą | 611 mm |
| Szerokość | 970 mm |
| Głębokość | 81 mm |
| Głębokość z podstawą | 237 mm |
| Waga | 6.5 kg |