Allview Telewizor LED 24 cale 24ATC6000-H
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
575.10
Opis
Telewizor LED 24 cale 24ATC6000-H
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24ATC6000-H
Panel LED
Przekątna ekranu 24"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 180 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Czas reakcji 8.5 ms
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Nie
System TV Brak
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 6 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 36 W
Wysokość 328 mm
Wysokość z podstawą 377 mm
Szerokość 551 mm
Głębokość 76 mm
Głębokość z podstawą 180 mm