Allview Telewizor LED 24 cale 24IPLAY6000-H
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
682.00
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24IPLAY6000-H
Panel D-LED
Przekątna ekranu 24"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast statyczny 3 000:1
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz Expert mode
Obraz DNR
Obraz Adaptive contrast
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje Time shift
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • Max
  • Prime Video
  • Youtube
  • VIDAA FREE
  • Disney Plus
System dźwięku
  • Dolby Digital Audio
  • Tryby dźwięku: standardowy, muzyka, rozmowy, teatr, noc, sport
  • Equalizer: graficzny, dowmix
Max. moc głośników (sumaryczna) 6 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 18 W
Akcesoria w zestawie
  • Telewizor
  • Podstawa
  • Pilot
  • Baterie
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi
Wysokość 180 mm
Wysokość z podstawą 327.6 mm
Szerokość 551.4 mm
Głębokość 76.7 mm
Głębokość z podstawą 376.8 mm