Allview Telewizor LED 32 cale 32ATC6000-H
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
675.20
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32ATC6000-H
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 180 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Czas reakcji 8.5 ms
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Smart TV Nie
System TV Brak
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
System dźwięku
2 x 8W, Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x AV
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 56 W
Akcesoria w zestawie
  • Telewizor
  • Podstawa
  • Pilot
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja
Wysokość 434 mm
Wysokość z podstawą 483 mm
Szerokość 732 mm
Głębokość 81 mm
Głębokość z podstawą 180 mm