Producenci
Allview Telewizor LED 40 cali 40ATC6000-F
Opis
Telewizor LED 40 cali 40ATC6000-F
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 40ATC6000-F |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 230 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Czas reakcji | 8.5 ms |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 70 W |
| Wysokość | 515 mm |
| Wysokość z podstawą | 558 mm |
| Szerokość | 905 mm |
| Głębokość | 74 mm |
| Głębokość z podstawą | 237 mm |
| Waga | 5.66 kg |