Allview Telewizor LED 40 cali 40ATC6000-F
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor LED 40 cali 40ATC6000-F
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
40ATC6000-F
Panel LED
Przekątna ekranu 40"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 230 cd/m²
Kontrast statyczny 5 000:1
Czas reakcji 8.5 ms
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Nie
System TV Brak
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x AV
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 70 W
Wysokość 515 mm
Wysokość z podstawą 558 mm
Szerokość 905 mm
Głębokość 74 mm
Głębokość z podstawą 237 mm