Allview Telewizor LED 43 cale 43IPLAY6200-U
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43IPLAY6200-U
Panel D-LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast dynamiczny 3 000:1
Czas reakcji 6.5 ms
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR10
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Cortex A53 czterordzeniowy
Wbudowana pamięć RAM 1.5 GB
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x AV
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Pobór mocy 50 W
Akcesoria w zestawie
  • Telewizor
  • Pilot
  • Baterie
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi
  • Stojak
Wysokość 554.8 mm
Wysokość z podstawą 602 mm
Szerokość 954.5 mm
Głębokość 85.2 mm
Głębokość z podstawą 237.2 mm