Producenci
Allview Telewizor LED 50 cali 50iPlay6200-U
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 50IPLAY6200-U |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR |
| Obraz | DNR |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Expert mode |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 53 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 643.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 698.2 mm |
| Szerokość | 1111.3 mm |
| Głębokość | 76.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 260.9 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|