Producenci
Allview Telewizor QLED 43 cale QL43IPLAY6200-U
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | QL43IPLAY6200-U |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR |
| Obraz | DNR |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Expert mode |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Time shift |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 50 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 553.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 600.3 mm |
| Szerokość | 954.9 mm |
| Głębokość | 86.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 237.2 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|