Allview Telewizor QLED 50 cali QL50IPLAY6200-U
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
QL50IPLAY6200-U
Panel QLED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast statyczny 5 000:1
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR
Obraz DNR
Obraz HDR10
Obraz Expert mode
Obraz HLG
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
Funkcje Time shift
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje specjalne
  • Bezprzewodowy ekran
  • Obsługa głosowa
  • Odtwarzacz multimedialny
  • HBBTV 2.0.2
  • Netflix
  • Disney +
  • Max
  • YouTube
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Tryby dźwięku: żywy, sport, kino, gra
  • Equalizer: graficzny, dowmix
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 53 W
Akcesoria w zestawie
  • Telewizor
  • Podstawa
  • Pilot
  • Baterie
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi
Wysokość 642.7 mm
Wysokość z podstawą 697 mm
Szerokość 1111 mm
Głębokość 77.3 mm
Głębokość z podstawą 260.9 mm