Allview Telewizor QLED 65 cali QL65EPLAY6100-U
Dostępność: brak towaru
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
QL65EPLAY6100-U
Panel QLED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast statyczny 4 000:1
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz DNR
Obraz HDR10
Obraz Expert mode
Obraz HDR
Obraz HLG
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje Time shift
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • Disney+
  • HBO
  • YouTube
  • Google Voice
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Tryby dźwięku: Żywy, Sport, Kinno, Gra
  • Equalizer: graficzny, dowmix
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 136 W
Akcesoria w zestawie
  • Telewizor
  • Podstawa
  • Kabel zasilający
  • Podręcznik użytkownika
  • Karta gwarancyjna
Wysokość 839 mm
Wysokość z podstawą 899 mm
Szerokość 1447 mm
Głębokość 61 mm
Głębokość z podstawą 300 mm