Producenci
Anker Głośnik Soundcore Boom 2 niebieski
Opis
Głośnik Soundcore Boom 2 niebieski
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 80 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Niebieski |
| Czas ładowania | 5.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 24 h |
| Wymiary | 296 x 185 x 101 mm |
| Waga | 1.66 kg |