Producenci
Anker Głośnik Soundcore GO SELECT 4 Bluetooth fioletowy
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 90 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Fioletowy |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 h |
| Wymiary | 83 x 121 mm |