Producenci
Anker Głośnik Soundcore Glow RGB USB-C Bluetooth czarny
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 5.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| Wymiary | 181 x 96 x 96 mm |