Producenci
Anker Głośnik Soundcore Motion 100 czarny
Opis
Głośnik Soundcore Motion 100 czarny
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 75 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary | 184 x 60 x 64 mm |
| Waga | 590 g |