Producenci
Anker Głośnik Soundcore Motion 300 czarny
Opis
- Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res: Popraw jakość dźwięku na świeżym powietrzu dzięki bezprzewodowemu dźwiękowi Hi-Res. W tak małym głośniku nie znajdziesz lepszych wrażeń dźwiękowych.
- Technologia SmartTune: Wyjątkowa technologia adaptacyjna przenośnego głośnika Motion 300 automatycznie dostosowuje się do kierunku i orientacji głośnika, aby zapewnić wciągający dźwięk w każdej sytuacji.
- Potężny dźwięk, przenośna konstrukcja: Dzięki potężnemu dźwiękowi stereo o mocy 30 W w dłoni nie musisz rezygnować z jakości dźwięku, gdy jesteś w podróży.
- Niezwykle długi czas odtwarzania: dzięki imponującemu 13-godzinnemu czasowi odtwarzania możesz odtwarzać muzykę przez cały dzień i noc, nie tracąc rytmu.
- Gotowość do użytku na zewnątrz: przenośny głośnik Motion 300 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać warunki atmosferyczne, a wodoodporność IPX7 pozwala cieszyć się muzyką wszędzie tam, gdzie zabiorą Cię przygody.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 65 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 13 h |
| Wymiary | 200 x 93 x 53 mm |
| Waga | 776 g |