Producenci
Anker Głośnik Soundcore Motion X600 Bluetooth niebieski
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Niebieski |
| Czas ładowania | 6 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary | 81 x 171 x 311 mm |