Producenci
Anker Głośnik Soundcore Motion X600 czarny
Opis
- Wciągający dźwięk przestrzenny: zainspirowany akustyką teatralną, Motion X600 ma 5 przetworników i 5 wzmacniaczy rozmieszczonych tak, aby zapewnić dźwięk wszędzie wokół Ciebie. Za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk odtwarzania, poczuj się jak w pokoju ze swoim ulubionym artystą.
- Dźwięk wypełniający pomieszczenie o mocy 50 W: Niezależnie od tego, czy urządzasz imprezę, czy po prostu słuchasz ulubionych utworów, dźwięk o mocy 50 W wypełni każdą przestrzeń bogatym dźwiękiem wysokiej jakości, który ożywi muzykę.
- Zabierz wciągającą muzykę gdziekolwiek: przenośny i lekki Motion X600 można łatwo przenosić między pokojami, aby przekształcić dowolną część domu w wciągającą przestrzeń odsłuchową.
- 12-godzinny czas odtwarzania: słuchaj muzyki i podcastów przez wiele dni bez obaw o baterię.
- W pełni wodoodporny: posiada wodoodporną ochronę IPX7, dzięki czemu możesz po prostu odpocząć i słuchać, nie martwiąc się, że głośnik zamoczy się.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 6 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary | 311 x 171 x 81 mm |
| Waga | 1.95 kg |