Producenci
Anker Ładowarka 737 GaNPrime 100W USB-C x 2 USB-A x 1
Opis
Ładowarka ścienna Anker Prime 100W GaN (3 porty)
- Szybkie ładowanie 3 urządzeń: dzięki 2 portom USB-C i 1 portowi USB-A możesz bez wysiłku ładować telefon, tablet i notebook jednocześnie za pomocą jednej ładowarki.
- Ładowanie 100 W na dwa porty: Niezależnie od tego, czy używasz obu portów USB-C, czy kombinacji portów USB-C i USB-A, możesz cieszyć się szybkim i wydajnym ładowaniem przy maksymalnej mocy wyjściowej 100 W.
- Ultrakompaktowa konstrukcja: doświadcz wyjątkowej mocy w niezwykle kompaktowej ładowarce, która jest o 43% mniejsza niż oryginalna ładowarka do MacBooka o mocy 96 W - idealną do zabrania ze sobą w dowolne miejsce.
- Całkowita ochrona: system bezpieczeństwa ActiveShield 2.0 zapewnia chronione ładowanie, dzięki czemu możesz bezpiecznie zasilać swoje urządzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 100 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 44 x 39 x 60.5 mm |
| Waga | 183.3 g |
| Pozostałe parametry |
|