Producenci
Anker Ładowarka GaN 112W 3xUSB-A 3xUSB-C czarna
Opis
Ładowarka GaN 112W 3xUSB-A 3xUSB-C czarna
Kompaktowe wymiary oraz niska waga sprawiają, że ładowarkę można łatwo zabrać ze sobą w podróż, zapewniając niezależność energetyczną w każdym miejscu. Pasuje do wielu urządzeń, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem dla posiadaczy różnych sprzętów elektronicznych.
Dodatkowym atutem jest możliwość ładowania urządzeń zgodnie z ich wymaganiami dzięki zróżnicowanym prądowi wyjściowemu złączy USB-C. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze urządzenia zostaną naładowane w optymalny sposób, bez ryzyka uszkodzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 112 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 3 x USB (Type C) |
| Złącza | 3 x USB |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 76,8 × 81,6 × 32,9 mm |
| Waga | 302 g |
| Pozostałe parametry |
|