Producenci
Anker Ładowarka GaN 737 III 2xUSB-C 100 W USB-A 22.5W czarna
Opis
Ładowarka Anker 737 (GaNPrime 120W)
Potrójna moc: dzięki 2 portom USB-C i portowi USB-A możesz jednocześnie ładować smartfon, tablet i notebook za pomocą jednej ładowarki lub wykorzystać całe 100 W na jedno urządzenie!
Do 30 minut szybciej: nasza ekskluzywna technologia PowerIQ 4.0 zapewnia dynamiczną dystrybucję mocy, która wykrywa zapotrzebowanie na energię podłączonych urządzeń i automatycznie dostosowuje moc, aby zapewnić szybsze i bardziej wydajne ładowanie.
ActiveShield 2.0: opatentowana technologia firmy Anker poprawia ochronę ładowania poprzez inteligentne monitorowanie temperatury ponad 3 miliony razy dziennie i skutecznie dostosowując moc wyjściową, aby skutecznie chronić podłączone urządzenia podczas ładowania.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 120 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka Anker 737 (GaNPrime 120W), instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |